Helga Kreft Hobby Horse Black

Helga Kreft Hobby Horse Black

Helga Kreft Hobby Horse Black

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1502.00 Kč
Helga Kreft Hobby Horse Black 4,75 (95%) 20 hodnocení

✅ Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento ručně vyráběný koníček vyrobený z dušeného buku vydrží hodně! Hříva je vyrobena z čisté panenské ovčí vlny a může být značně kartáčována. Kromě zábavy také hravým způsobem podporuje obratnost, rovnováhu a sílu vašeho dítěte. Kognitivní schopnosti jsou také proškoleny. K dispozici je také odpovídající ohlávka pro hobbyhorse. Všichni koní koní jsou vybaveni dvěma držadly na hlavě koně a dvěma válci na koncích jejich prutů a v roce 2007 obdrželi těsnění střev spiel (spiel gut eV). Details: Materiál: pařený buk, černý lakovaný (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN CS 71) Hmotné oči: sklo Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci baru, který běží za Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 byl udělen schválení schválení typu střeva úcta Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • Helga Kreft hobbyhorse Haflinger
  Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

  Ručně vyráběný koníček Haflinger vyrobený z dušeného buku je oblíbená dřevěná hračka, se kterou vaše dítě dokáže cvalu zevnitř i..

  1971.00 Kč
 • COPPENRATH Jednorožec Rosie - ráj jednorožců
  COPPENRATH Jednorožec Rosie - ráj jednorožců

  Kdo by nechtěl osedlat jednorožce? S plyšově měkkým jednorožcem Rosie mohou malí fanoušci jednorožce pěkně řádit. Díky dřevěným..

  1036.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - stanoviště
  Simba Hasič Sam - stanoviště

  Hasič Sam a jeho kolegové jsou z televizního seriálu známí a jsou vždy připraveni na akci. Pracují v malém městečku Pontypandy a..

  269.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft hobby horse black!
© 2021Kontakt