Helga Kreft Pouzdro pro koníčky a houpací koně Emmy

Helga Kreft Pouzdro Pro Koníčky A Houpací Koně Emmy

Helga Kreft Pouzdro pro koníčky a houpací koně Emmy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:715.00 Kč
Helga Kreft Pouzdro pro koníčky a houpací koně Emmy 3 (60%) 19 hodnocení

✅ Aby vaše dítě mohlo cval správným směrem s koníčky, koníčky nebo houpacího koně Emmy, doporučujeme vám dát si ohlávku! Ohlávka je jednoduše připevněna ke koňské hlavě dvěma malými přezkami a je speciálně přizpůsobena velikosti těchto dřevěných hraček. Vaše dítě má tedy autentickou alternativu k klikám. To také zvyšuje zábavu ze hry. Ohlávka je vyrobena z hovězí kůže o tloušťce 3 mm bez chromu a je to přírodní produkt, který jí v průběhu času dává krásnou patinu - stejně jako skutečné sedlářské výrobky. Details: Materiál: 3 mm tlustá, přírodní kůže z hovězí kůže bez chromu (podle DIN EN 71) Undyed ohlávka si časem získá vlastní patinu, která krásně zdůrazňuje charakter pravé kůže. Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Tato ohlávka je speciálně vyrobena pro naše koně, není vhodná pro většinu standardní hobby koně. Rozměry: 2 x 2 x 29 cm Hmotnost: 50 g úcta Pouzdro ne hračka. Nenechávejte děti bez dozoru! Nebezpečí uškrcení! Sedlo a kůň nejsou zahrnuty.


 • KLEIN Hasičský set 7 dílů
  KLEIN Hasičský set 7 dílů

  KLEIN Hasičský set 7 dílů Číslo výrobku: 8928 Baterie nejsou součástí balení Od 3 let Pozor: Není vhodné pro děti do 3 let!..

  1009.00 Kč
 • Helga Kreft osel koníčka
  Helga Kreft osel koníčka

  S tímto přítelem můžete ukrást koně! Tento osel hůlky je oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu venku i..

  1673.00 Kč
 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1502.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - stanoviště
  Simba Hasič Sam - stanoviště

  Hasič Sam a jeho kolegové jsou z televizního seriálu známí a jsou vždy připraveni na akci. Pracují v malém městečku Pontypandy a..

  269.00 Kč
 • KLEIN Hasící přístroj na záda
  KLEIN Hasící přístroj na záda

  Hasící přístroj na záda Číslo výrobku: 8932 Hasící přístroj na záda má pravou stříkací funkci Jednoduché použití. Hasičský..

  439.00 Kč
 • COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky
  COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky

  Krásný dalekohled pro malé piráty. Délka je nastavitelná. Detaily produktu: Rozměry balení (délka x šířka x výška): 42 x 13 x 13 cm..

  606.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft pouzdro pro koníčky a houpací koně emmy!
© 2021Kontakt