Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1883.00 Kč
Helga Kreft Steckenpferd Unicorn 5 (100%) 14 hodnocení

✅ Koníček Unicorn není trend nebo módní jepice ... Unicorn také okouzlí příští generaci, jsme si tím jisti! Ručně vyráběné z masivního buk, má jednorožec zabudovaný do plsti a bavlny v střed čela. Malý jezdec se tak během hry nemůže zranit. Navíc připojené dřevěné válečky na konci koňského baru umožňují plynulé klouzání po celé řadě podlah. Toto mýtické stvoření je krásné, ne kýčovité a vysoké světlo v každé školce. Jednorožec tak ukazuje vlastnosti, které jsou mu přiřazeny: je to čistý, okouzlující a nej fascinující přítel po vaší straně. Říkají, že je to symbol dobra. A to je to, co si přejeme našim dětem: budou v pořádku! Details: Materiál: pařený buk, bílý lak (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Materiál rohů: plsť, bavlněná vlna Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci tyče utéct Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 udělil schválení typu „Spiel gut seal“ esteem Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • COPPENRATH Můj první koníček - BabyGlück
  COPPENRATH Můj první koníček - BabyGlück

  S vtipným koníčkem ze série BabyGlück můžete cval a učinit oblast nebezpečnou. Měkká koňská hlava se silnou tygří hřívou...

  917.00 Kč
 • LEGLER Otěže
  LEGLER Otěže

  Otěže Číslo výrobku: 6352 Děti si rády hrají na koně a jezdce. Tyto otěže z odolného nylonu podporují jejich představivost a fantazii...

  194.00 Kč
 • Helga Kreft hobbyhorse Haflinger
  Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

  Ručně vyráběný koníček Haflinger vyrobený z dušeného buku je oblíbená dřevěná hračka, se kterou vaše dítě dokáže cvalu zevnitř i..

  1858.00 Kč
 • BINO Kůň na tyčce hnědý 82545
  BINO Kůň na tyčce hnědý 82545

  Kůň na tyčce, hnědý Číslo výrobku: 82545 Skvělý kůň se zvuky. Podrobnosti: • Barva: hnědá • Baterie není součástí dodávky..

  528.00 Kč
 • COPPENRATH Jednorožec Rosie - ráj jednorožců
  COPPENRATH Jednorožec Rosie - ráj jednorožců

  Kdo by nechtěl osedlat jednorožce? S plyšově měkkým jednorožcem Rosie mohou malí fanoušci jednorožce pěkně řádit. Díky dřevěným..

  977.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - stanoviště
  Simba Hasič Sam - stanoviště

  Hasič Sam a jeho kolegové jsou z televizního seriálu známí a jsou vždy připraveni na akci. Pracují v malém městečku Pontypandy a..

  235.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft steckenpferd unicorn!
© 2020Kontakt