Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1997.00 Kč
Helga Kreft Steckenpferd Unicorn 4,5 (90%) 23 hodnocení

✅ Koníček Unicorn není trend nebo módní jepice ... Unicorn také okouzlí příští generaci, jsme si tím jisti! Ručně vyráběné z masivního buk, má jednorožec zabudovaný do plsti a bavlny v střed čela. Malý jezdec se tak během hry nemůže zranit. Navíc připojené dřevěné válečky na konci koňského baru umožňují plynulé klouzání po celé řadě podlah. Toto mýtické stvoření je krásné, ne kýčovité a vysoké světlo v každé školce. Jednorožec tak ukazuje vlastnosti, které jsou mu přiřazeny: je to čistý, okouzlující a nej fascinující přítel po vaší straně. Říkají, že je to symbol dobra. A to je to, co si přejeme našim dětem: budou v pořádku! Details: Materiál: pařený buk, bílý lak (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Materiál rohů: plsť, bavlněná vlna Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci tyče utéct Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 udělil schválení typu „Spiel gut seal“ esteem Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1502.00 Kč
 • SIMBA Hasič Sam - Záchranářské nůžky
  SIMBA Hasič Sam - Záchranářské nůžky

  Záchranářské nůžky Hasič Sam Číslo výrobku: 109250743 S hasičem Samem a jeho záchranářskými nůžkami si mohou malí hasiči zahrát na..

  331.00 Kč
 • JOHNTOY Girls - svatební šaty
  JOHNTOY Girls - svatební šaty

  Brideïs Secret, svatební šaty Číslo výrobku: 27474 Pěkné svatební šaty. Popis výrobku: Od 3 let. Pozor! Nevhodné pro děti mladších 36..

  379.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft steckenpferd unicorn!
© 2021Kontakt