Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1997.00 Kč
Helga Kreft Steckenpferd Unicorn 4,25 (85%) 25 hodnocení

✅ Koníček Unicorn není trend nebo módní jepice ... Unicorn také okouzlí příští generaci, jsme si tím jisti! Ručně vyráběné z masivního buk, má jednorožec zabudovaný do plsti a bavlny v střed čela. Malý jezdec se tak během hry nemůže zranit. Navíc připojené dřevěné válečky na konci koňského baru umožňují plynulé klouzání po celé řadě podlah. Toto mýtické stvoření je krásné, ne kýčovité a vysoké světlo v každé školce. Jednorožec tak ukazuje vlastnosti, které jsou mu přiřazeny: je to čistý, okouzlující a nej fascinující přítel po vaší straně. Říkají, že je to symbol dobra. A to je to, co si přejeme našim dětem: budou v pořádku! Details: Materiál: pařený buk, bílý lak (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Materiál rohů: plsť, bavlněná vlna Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci tyče utéct Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 udělil schválení typu „Spiel gut seal“ esteem Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1502.00 Kč
 • KLEIN Hasící přístroj na záda
  KLEIN Hasící přístroj na záda

  Hasící přístroj na záda Číslo výrobku: 8932 Hasící přístroj na záda má pravou stříkací funkci Jednoduché použití. Hasičský..

  535.00 Kč
 • FUNNY FASHION Kostým princezny Sophie
  FUNNY FASHION Kostým princezny Sophie

  Kostým princezny Výroba a kvalita od FUNNY FASHION Díky těmto kouzelným šatům bude Vaše dítě nejkrásnější princeznou na párty ! Vhodné..

  566.00 Kč
 • FUNFASHION Karnevalový kostým - princezna Bella Rosa
  FUNFASHION Karnevalový kostým - princezna Bella Rosa

  Karnevalový kostým - princezna Bella Rosa Značková kvalita firmy Funny Fashion Krásné princeznovské šaty v bílé barvě. S tímto kostýmem..

  695.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft steckenpferd unicorn!
© 2021Kontakt