Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

Helga Kreft Hobbyhorse Haflinger

Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1858.00 Kč
Helga Kreft hobbyhorse Haflinger 3,75 (75%) 14 hodnocení

✅ Ručně vyráběný koníček Haflinger vyrobený z dušeného buku je oblíbená dřevěná hračka, se kterou vaše dítě dokáže cvalu zevnitř i zvenčí a které bude doprovázet malé jezdce po dlouhou dobu. Hříva je vyrobena z čisté panenské ovčí vlny a může být značně kartáčován. Kromě zábavy také hravým způsobem podporuje obratnost, rovnováhu a sílu vašeho dítěte. Kognitivní schopnosti jsou také proškoleny. K dispozici je také odpovídající ohlávka pro hobbyhorse. Všichni koní koní jsou vybaveni dvěma držadly na hlavě koně a dvěma válci na koncích jejich prutů a v roce 2007 obdrželi těsnění střev spiel (spiel gut eV). Details: Materiál: dušená buk, naolejovaná Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci lišty běží za Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 udělil schválení střevní těsnění úcta Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • COPPENRATH Můj první koníček - BabyGlück
  COPPENRATH Můj první koníček - BabyGlück

  S vtipným koníčkem ze série BabyGlück můžete cval a učinit oblast nebezpečnou. Měkká koňská hlava se silnou tygří hřívou...

  917.00 Kč
 • LEGLER Otěže
  LEGLER Otěže

  Otěže Číslo výrobku: 6352 Děti si rády hrají na koně a jezdce. Tyto otěže z odolného nylonu podporují jejich představivost a fantazii...

  199.00 Kč
 • Helga Kreft Pouzdro pro koníčky a houpací koně Emmy
  Helga Kreft Pouzdro pro koníčky a houpací koně Emmy

  Aby vaše dítě mohlo cval správným směrem s koníčky, koníčky nebo houpacího koně Emmy, doporučujeme vám dát si ohlávku! Ohlávka je..

  674.00 Kč
 • KLEIN Hasičský set 7 dílů
  KLEIN Hasičský set 7 dílů

  KLEIN Hasičský set 7 dílů Číslo výrobku: 8928 Baterie nejsou součástí balení Od 3 let Pozor: Není vhodné pro děti do 3 let!..

  951.00 Kč
 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1416.00 Kč
 • COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky
  COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky

  Krásný dalekohled pro malé piráty. Délka je nastavitelná. Detaily produktu: Rozměry balení (délka x šířka x výška): 42 x 13 x 13 cm..

  571.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft hobbyhorse haflinger!
© 2020Kontakt