Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

Helga Kreft Hobbyhorse Haflinger

Helga Kreft hobbyhorse Haflinger

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1971.00 Kč
Helga Kreft hobbyhorse Haflinger 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Ručně vyráběný koníček Haflinger vyrobený z dušeného buku je oblíbená dřevěná hračka, se kterou vaše dítě dokáže cvalu zevnitř i zvenčí a které bude doprovázet malé jezdce po dlouhou dobu. Hříva je vyrobena z čisté panenské ovčí vlny a může být značně kartáčován. Kromě zábavy také hravým způsobem podporuje obratnost, rovnováhu a sílu vašeho dítěte. Kognitivní schopnosti jsou také proškoleny. K dispozici je také odpovídající ohlávka pro hobbyhorse. Všichni koní koní jsou vybaveni dvěma držadly na hlavě koně a dvěma válci na koncích jejich prutů a v roce 2007 obdrželi těsnění střev spiel (spiel gut eV). Details: Materiál: dušená buk, naolejovaná Materiál Mane: čistá nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Celková délka: 90 cm Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci lišty běží za Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 udělil schválení střevní těsnění úcta Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • KLEIN Hasičský set 7 dílů
  KLEIN Hasičský set 7 dílů

  KLEIN Hasičský set 7 dílů Číslo výrobku: 8928 Baterie nejsou součástí balení Od 3 let Pozor: Není vhodné pro děti do 3 let!..

  1009.00 Kč
 • Helga Kreft Steckenpferd Unicorn
  Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

  Koníček Unicorn není trend nebo módní jepice ... Unicorn také okouzlí příští generaci, jsme si tím jisti! Ručně vyráběné z masivního..

  1997.00 Kč
 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1502.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - stanoviště
  Simba Hasič Sam - stanoviště

  Hasič Sam a jeho kolegové jsou z televizního seriálu známí a jsou vždy připraveni na akci. Pracují v malém městečku Pontypandy a..

  269.00 Kč
 • COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky
  COPPENRATH Pirátský dalekohled - Captn Sharky

  Krásný dalekohled pro malé piráty. Délka je nastavitelná. Detaily produktu: Rozměry balení (délka x šířka x výška): 42 x 13 x 13 cm..

  606.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft hobbyhorse haflinger!
© 2021Kontakt