Helga Kreft osel koníčka

Helga Kreft Osel Koníčka

Helga Kreft osel koníčka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1673.00 Kč
Helga Kreft osel koníčka 2,5 (50%) 23 hodnocení

✅ S tímto přítelem můžete ukrást koně! Tento osel hůlky je oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu venku i venku. Ve srovnání s jeho stabilními spoluhráči Haflinger a Rappe cdf ruční stick-ass je něco velmi zvláštního mezi horami! Není tvrdohlavý ani tvrdohlavý a zaujme svou roztomilostí. Hříva je vyrobena z čisté panenské ovčí vlny. Kromě zábavy také hravým způsobem podporuje obratnost, rovnováhu a sílu vašeho dítěte. Kognitivní schopnosti jsou také proškoleny. Existuje také odpovídající ohlávka pro koníčky. Všechny koníčky jsou vybaveny dvěma držadly na hlavě koně a dvěma válci na koncích jejich prutů a v roce 2007 obdržela těsnění střeva (spiel gut eV). Details: Materiál: pařený buk, šedý lak (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistě nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Celková délka: 90 cm Skutečné ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci lišty běžet za Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 byla udělena schválení typu Spiel gut seal esteem Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1502.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - stanoviště
  Simba Hasič Sam - stanoviště

  Hasič Sam a jeho kolegové jsou z televizního seriálu známí a jsou vždy připraveni na akci. Pracují v malém městečku Pontypandy a..

  269.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft osel koníčka!
© 2021Kontakt