Helga Kreft osel koníčka

Helga Kreft Osel Koníčka

Helga Kreft osel koníčka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Helga Kreft
Cena:1577.00 Kč
Helga Kreft osel koníčka 3,75 (75%) 18 hodnocení

✅ S tímto přítelem můžete ukrást koně! Tento osel hůlky je oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu venku i venku. Ve srovnání s jeho stabilními spoluhráči Haflinger a Rappe cdf ruční stick-ass je něco velmi zvláštního mezi horami! Není tvrdohlavý ani tvrdohlavý a zaujme svou roztomilostí. Hříva je vyrobena z čisté panenské ovčí vlny. Kromě zábavy také hravým způsobem podporuje obratnost, rovnováhu a sílu vašeho dítěte. Kognitivní schopnosti jsou také proškoleny. Existuje také odpovídající ohlávka pro koníčky. Všechny koníčky jsou vybaveny dvěma držadly na hlavě koně a dvěma válci na koncích jejich prutů a v roce 2007 obdržela těsnění střeva (spiel gut eV). Details: Materiál: pařený buk, šedý lak (podle DIN EN 71) Materiál Mane: čistě nová vlna Materiál uši: hovězí kůže, bez chromu (podle DIN EN 71) Materiál očí: sklo Celková délka: 90 cm Skutečné ruční práce - vyrobeno v Německu Válce na konci lišty běžet za Kliky na koňské hlavě Pro vnitřní a venkovní použití V roce 2007 byla udělena schválení typu Spiel gut seal esteem Ohlávka není součástí dodávky! Ale najdete to také v našem programu.


 • Helga Kreft Steckenpferd Unicorn
  Helga Kreft Steckenpferd Unicorn

  Koníček Unicorn není trend nebo módní jepice ... Unicorn také okouzlí příští generaci, jsme si tím jisti! Ručně vyráběné z masivního..

  1883.00 Kč
 • Helga Kreft Hobby Horse Black
  Helga Kreft Hobby Horse Black

  Hobbyhorse black je hezký a hrdý kopec a oblíbená dřevěná hračka, kterou vaše dítě může použít k cvalu v interiéru i venku. Tento..

  1416.00 Kč
 • SIMBA Hasič Sam - Záchranářské nůžky
  SIMBA Hasič Sam - Záchranářské nůžky

  Záchranářské nůžky Hasič Sam Číslo výrobku: 109250743 S hasičem Samem a jeho záchranářskými nůžkami si mohou malí hasiči zahrát na..

  304.00 Kč
 • HABA Pistole Power Paul 301034
  HABA Pistole Power Paul 301034

  Pistole Power Paul Číslo výrobku: 301034 Dejte si pozor, zlodějíčci! Protože taky přichází Power Paul. Podrobnosti: • Materiál:..

  446.00 KčHledáte Karnevalové doplňky a líčidla? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kostýmy a převleky je možné objevit jedinečné helga kreft osel koníčka!
© 2020Kontakt