Chodící Ruka Plazivá Ruka

Chodící ruka Plazivá ruka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Karnevalové kostýmy
Dodavatel:Kokiska
Cena:700 Kč
Chodící ruka Plazivá ruka 3,5 (70%) 18 hodnocení

✅ Jste milovníky napětí, nebo rádi někomu způsobíte mrazení v zádech?Pokud ano, tak právě pro vás je tu tato SUPER strašidelná ruka.Velká, zelená ruka oživlých mrtvol se může pohybovat a lézt po podlaze či po koberci. Ruku aktivuje hluk a ta sama začne lézt, tím je to ještě děsivější. Připravte svým přátelům toto ''PŘEKVAPENÍ'' a nechte ji nastraženou - až přijde ta pravá chvíle, tak ona se objeví...Velká,zelená ruka oživlých mrtvol se může pohybovat a lézt po podlaze, či po koberci. Ruku aktivuje hluk a ta sama začne lézt, tím je to ještě děsivější. Děsivá, zelená ruka Baterie: 3 x AA - jsou součástí balení1 x Zelená ruka


 • Plynová maska WAR
  Plynová maska WAR

  Plynová maska se hodí na akce ve vojenském stylu, ale i na party zaměřenou na cesty do budoucnosti. Je prodyšná, slušivá a pohodlná...

  1290 Kč
 • Dětský kostým kuřete - velikost XS
  Dětský kostým kuřete - velikost XS

  Rozkošný sladký kuřecí kostým pro děti. Ručně vyrobený dětský kostým se skládá ze 3 částí vyrobených z polyesteru (čepice na..

  780 Kč
 • Pojmenujte si hvězdu
  Pojmenujte si hvězdu

  Slibujete přítelkyni modré z nebe nebo hory doly? Co takhle jednou udělat opravdu skutečně romantické gesto a pojmenovat po ní hvězdu? Díky..

  714 Kč
 • Petsy pelíšek Scotty
  Petsy pelíšek Scotty

  Ručně šitý pelíšek té nejvyšší české kvality. Pelech je ušit ze 100% bavlny + nepromokavé dno a vyplněn dutým vláknem. Lze jej prát..

  885 KčHledáte Karnevalové kostýmy? V sekci hobby je možné objevit jedinečné chodící ruka plazivá ruka!
© 2020Kontakt