Compass Titan

Compass Titan

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Autodoplňky
Dodavatel:Compass
Cena:930 Kč
Compass Titan 4,25 (85%) 28 hodnocení

✅ Prémiový zámek volantu TITAN je opatřený zamykáním Safety++. Zámek je tvořen robustní extra pevnou, kovovou konstrukcí, opatřenou pěnovým potahem pro pohodlnou manipulaci. Inovativní řešení zámku zajišťuje snadnou obsluhu a zabezpečuje možnost použití na různá provedení volantů. Zakončení čelistmi s osvědčeným zamykáním. K zámku jsou přiloženy dva bezpečnostní klíče Safety++. Klíče Safety++ se vyznačují tvarem profilu do „S“ a vynikají vysokou odolností proti zlodějům. Technické údaje: materiál: tvrdý kov nastavitelné čelisti: ano pro průřez volantu: do 46 mm pro volanty: vnitřní průměr 31,5 - 37 cm délka odemknutého zámku: 64-69 cm typ klíče: Safety++ počet klíčů: 2 Obsah balení: 1 x zámek volantu 2 x klíč k zámku 1 x imbus


 • Pás pro připevnění nákladu 50 mm x 6,8 m
  Pás pro připevnění nákladu 50 mm x 6,8 m

  Upínací pás (kurtna) se skládá z pevné části – ráčna s hákem (délka 0,5 m) a volného popruhu. Slouží především k upevnění..

  799.00 Kč
 • Bezpečnostní lano 4KPL
  Bezpečnostní lano 4KPL

  Upínací pás (kurtna) se skládá z pevné části – ráčna s hákem (délka 0,5 m) a volného popruhu. Slouží především k upevnění..

  699.00 KčHledáte Mechanické zabezpečení vozidel? V sekci auto-moto | autodoplňky je možné objevit jedinečné compass titan!
© 2021Kontakt