Dětský Kostým Kuřete - Velikost S

Dětský kostým kuřete - velikost S

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:780 Kč
Dětský kostým kuřete - velikost S 2,5 (50%) 25 hodnocení

✅ Rozkošný sladký kuřecí kostým pro děti. Ručně vyrobený dětský kostým se skládá ze 3 částí vyrobených z polyesteru (čepice na hlavě, tělo s peřím a legíny s kuřecími nožičkami.) Peří bylo komplikovaně a ručně připevněno k látce pro obzvláště autentický vzhled. S tímto roztomilým dětským kostýmem máte zajištěno, že vaše dítě bude poutavé a veselé. Protože tento kostým není z masové produkce. Pokud vám vzhled nestačí, můžete snadno připevnit další pírko na paže nebo tělo, abyste získali ještě větší drůbeží vzhled! :-) Technické údaje: třídílný - čepice na hlavě, legíny s kuřecími nožičkami, díl těla byl vyroben ručně s hromadou peří může tedy přijít karneval, další maškarní nebo Halloween velikost: S (přibližně 4 - 6 let) pravděpodobně nejoriginálnější převlek pro děti - každý se bude rozplývat není to vada, že kostým bude ztrácet trochu peří, tomu se při ruční práci nevyhnete může být vyladěn s trochou kutilství na ještě opeřenější kuřecí vzhled Obsah balení: 1 x dětský kostým kuřete S


  • Dětský kostým kuřete - velikost S
    Dětský kostým kuřete - velikost S

    Rozkošný sladký kuřecí kostým pro děti. Ručně vyrobený dětský kostým se skládá ze 3 částí vyrobených z polyesteru (čepice na..

    780 KčHledáte Dětské karnevalové kostýmy? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné dětský kostým kuřete - velikost s!
© 2020Kontakt