Luxusní Kulatá Dvoustěnná Sklenička Na Nápoje BULBUS

Luxusní kulatá dvoustěnná sklenička na nápoje BULBUS

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Počítače a kancelář
Dodavatel:Kokiska
Cena:799 Kč
Luxusní kulatá dvoustěnná sklenička na nápoje BULBUS 3 (60%) 21 hodnocení

✅ Vychutnávejte si svůj milovaný nápoj naplno všemi smysly. Využijte k jeho pití speciální skleničku, která vás okouzlí na pohled i na dotek. Její stěna je tvořena z dvojitého skla, s nímž nápoj zůstane dlouhé minuty tak teplý či naopak studený, jak ho do ní nalijete. Sklenička nepálí, proto si své latte macchiato či jiný nápoj klidně vezměte s sebou do obývacího pokoje k oblíbenému filmu či knize. Po vypití kávy ručně foukanou skleničku jednoduše vložíte do myčky a ihned můžete začít snít o tom, kdy si nápoj opět připravíte. Sklenice s unikátními vlastnostmi termohrnku pro každodení potěšení. Teplo je gradientně (postupně) rozloženo od spodu sklenice až k hrdlu. Každý kus je originál.Sklenice s unikátními vlastnostmi termohrnku pro každodení potěšení. Teplo je gradientně (postupně) rozloženo od spodu sklenice až k hrdlu. Každý kus je originál. Ruční výroba – Handmade Bohemia Glass Sklenice s unikátními vlastnostmi termohrnku pro každodení potěšení Ojedinělý a neopakovatelný tvar Ideální tloušťka skla Sklenice je precizně uzavřena bez jakýchkoliv tmelů Každý kus je označen logem / ochranou známkou ,,S,, Precizní technologický postup Použité sklo je Simax - kvalitní vlastnosti 3mm tenké sklo Odolnost vůči teplotním změnám a chemickým poškozením Vhodné i do myčky Použití pro všechny druhy nápojů. Obsah 350 ml. 1x Sklenička s unikátní vlastností termohrnku 350ml


 • Bouda psí malá York
  Bouda psí malá York

  Dřevěná psí bouda díky svému tradičnímu vzhledu bude skvělé ladit k uspořádaní každé zahrady nebo dvorku. Je vyrobená z přírodního..

  1999.00 Kč
 • Toaleta pro kočku 48 x 36 x 39cm
  Toaleta pro kočku 48 x 36 x 39cm

   Pohodlná a praktická toaleta s krytem a dvířkami , která by neměla chybět v žádné domácnosti.Vrch toalety je odnímatelný...

  769.00 Kč
 • KENTUCKY WolgaWave
  KENTUCKY WolgaWave

  Kancelářská židle KENTUCKY luxusního designu nabízí za více než příjemnou cenu nejen reprezentativní kožený vzhled, ale má také..

  1951 Kč
 • ADK Trade 38830 Kancelářská židle - křeslo MICHIGAN
  ADK Trade 38830 Kancelářská židle - křeslo MICHIGAN

  Kancelářská židle MICHIGAN je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu nabídne nejenreprezentativní kožený háv, ale také..

  1739 Kč
 • ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA
  ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA

  Kancelářská židle ARIZONA je dobře vybaveným modelem za více než příjemnou cenu. Nabízí široké možnostinastavení, vzdušný..

  2254 KčHledáte Dárkové tašky? V sekci elektronika | počítače a kancelář | kancelářské potřeby | dárkové potřeby je možné objevit jedinečné luxusní kulatá dvoustěnná sklenička na nápoje bulbus!
© 2020Kontakt