Plynová Maska WAR

Plynová maska WAR

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Karnevalové kostýmy
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:1290 Kč
Plynová maska WAR 5 (100%) 19 hodnocení

✅ Plynová maska se hodí na akce ve vojenském stylu, ale i na party zaměřenou na cesty do budoucnosti. Je prodyšná, slušivá a pohodlná. Absolutně realistická 3D plynová maska, která je úřední kopií plynové masky někdejší ruské armády. Otvor na očí je průhledný. Skvělé se hodí jako dárek pro akčních chlapy. Technické údaje: válečná maska ​​(ASG, paintball) s mlhovým filtrem a větráním nastavitelné popruhy bateriový mlhový filtr - baterie nejsou součástí velikost: cca 22 x 14 x 22 cm barva černá hadřík z mikrovlákna v ceně otvor na očí je průhledný. Obsah balení: 1x Válečná maska


 • Dětský kostým kuřete - velikost XS
  Dětský kostým kuřete - velikost XS

  Rozkošný sladký kuřecí kostým pro děti. Ručně vyrobený dětský kostým se skládá ze 3 částí vyrobených z polyesteru (čepice na..

  699 Kč
 • Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm
  Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm

  Africký buben Djembe, 50 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou..

  1583 Kč
 • Vlastni své místo na měsíci
  Vlastni své místo na měsíci

  Tento mezihvězdný dárek Vám dává příležitost vlastnit kousek měsíce. Dozvíte se zajímavé věci o měsíci v doprovodu zajímavých..

  714 Kč
 • Garthen Djembe 726 Africký buben - 70 cm
  Garthen Djembe 726 Africký buben - 70 cm

  Africký buben Djembe, 70 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou..

  2499 Kč
 • Magnetická mapa
  Magnetická mapa

  Pro všechny výletníky, sběratele krásných a tajuplných míst, kteří mají rádi pohled na své cestovatelské aktivity z výšky. Pomocí..

  926 KčHledáte Karnevalové kostýmy? V sekci hobby je možné objevit jedinečné plynová maska war!
© 2020Kontakt