Plynová Maska WAR

Plynová maska WAR

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Karnevalové kostýmy
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:999 Kč
Plynová maska WAR 3,25 (65%) 23 hodnocení

✅ Plynová maska se hodí na akce ve vojenském stylu, ale i na party zaměřenou na cesty do budoucnosti. Je prodyšná, slušivá a pohodlná. Absolutně realistická 3D plynová maska, která je úřední kopií plynové masky někdejší ruské armády. Otvor na očí je průhledný. Skvělé se hodí jako dárek pro akčních chlapy. Technické údaje: válečná maska ​​(ASG, paintball) s mlhovým filtrem a větráním nastavitelné popruhy bateriový mlhový filtr - baterie nejsou součástí velikost: cca 22 x 14 x 22 cm barva černá hadřík z mikrovlákna v ceně otvor na očí je průhledný. Obsah balení: 1x Válečná maska


 • Maska se světelným LED efektem anonymus
  Maska se světelným LED efektem anonymus

  Pravděpodobně nejslavnější maska ​​na světě. Nezáleží na tom, zda jde o klasiku jako je Guy Fawkes, nebo o hnutí Anonymous, demonstrace..

  699 Kč
 • Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm
  Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm

  Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou popularitu po celém světě...

  1741 Kč
 • Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm
  Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm

  Buben Djembe 60 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to africký nástroj, který si získal velkou popularitu po..

  1999 Kč
 • Vlastni své místo na měsíci
  Vlastni své místo na měsíci

  Tento mezihvězdný dárek Vám dává příležitost vlastnit kousek měsíce. Dozvíte se zajímavé věci o měsíci v doprovodu zajímavých..

  714 KčHledáte Karnevalové kostýmy? V sekci hobby je možné objevit jedinečné plynová maska war!
© 2021Kontakt